Notice: Undefined property: IndexController::$_Sekcje in /home/netilmed/domains/bisek.pl/public_ftp/application/modules/cms/controllers/IndexController.php on line 31

O Firmie

O Firmie

Firma „BISEK” jest polskim producentem domów z bala od 2000 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 40 projektów domów gotowych do realizacji.

Doświadczenie i wysokie kwalifikacje pozwalają nam także na przygotowanie indywidualnego projektu, uwzględniającego wymagania każdego Klienta. Nasze domy powstają na terenie całego kraju oraz zagranicą. Stawiamy domy letniskowe oraz całoroczne dla osób prywatnych i innych firm.

W 2015 roku budowaliśmy ośrodki wypoczynkowe w Jantarze, Piaskach oraz Dziwnówku.

Domy które stawiamy zapewniają zdrowy mikroklimat oraz znakomite warunki termiczne. Wykorzystujemy tradycyjną technologię budowy przy użyciu nowoczesnych i ekologicznych sposobów wytwarzania i łączenia poszczególnych elementów. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami drewna z krajów UE i Rynku Wschodniego. Drewno z którego powstają nasze domy posiada certyfikat Fito Sanitarne, który świadczy o najwyższej klasie drewna.

Decyzją Europejskiego Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. zdobyliśmy Zielony Certyfikat jakości za produkcję domów letniskowych i całorocznych wykonanych z drewna oraz bala syberyjskiego.